Loading...

GetaPro Business

Kā tas darbojas izpildītājiem

Kas ir GetaPro Business?

GetaPro Business ir atsevišķs pakalpojums, kur “biznesa” pasūtītāji varēs izveidot pasūtījumus “biznesa” izpildītājiem. Tas nozīmē daudz izdevīgākus pasūtījumus GetaPro izpildītājiem!


Kas ir Biznesa pasūtītājs?

Tas ir uzņēmums, kurš ir reģistrējies kā juridiska persona. Lai saņemtu «Bizness» statusu, pasūtītājs veic datu verifikāciju GetaPro portālā.


Kā saņemt Bizness pasūtījumu?

Ir jākļūst par Biznesa izpildītāju: saņem «Business» statusu, veicot verifikāciju un norādot bankas kontu, lai saņemtu maksājumus no biznesa pasūtītāja.


Kādēļ jāveic verifikācija?

Biznesa pasūtītājs, kā juridiska persona vēlas sadarboties tikai ar verificētām juridiskām vai fiziskām personām, kuras veic aktīvu saimniecisko darbību, var izrakstīt rēķinus par pakalpojumiem un saņemt samaksu ar pārskaitījumu.


Kā tas darbojas?

Biznesa izpildītājs nosūta savu piedāvājumu uz pasūtījumu. Biznesa pasūtītājs izvēlas izpildītāju un ieceļ to pasūtījumā. Jebkurā brīdī pēc iecelšanas pasūtījumā, izpildītājs var ģenerēt rēķinu par saviem pakalpojumiem (GetaPro pasūtījuma ietvaros) un nosūtīt to pasūtītājam. Pasūtītājs apmaksā pakalpojumus ar pārskaitījumu uz izpildītāja bankas kontu, kurš tika norādīts verificējoties. Maksājums tiek veikts pasūtījuma ietvaros GetaPro portālā. Maksājuma summa ir piesaistīta rēķinā norādītajai vērtībai


Kādu komisiju ietur GetaPro?

GetaPro ietur fiksētu komisiju 7% apmērā no rēķinā norādītās pakalpojumu vērtības. Komisijas maksa nepārsniedz 100 EUR. Komisijas maksu apmaksā Biznesa izpildītājs. Komisijas maksa tiek noņemta no piesaistītās maksājumu kartes vai profila virtuālā naudas maka. Ja pie pasūtījuma pabeigšanas izpildītājs nav izrakstījis rēķinu Pasūtītājam, tad GetaPro nevarēs aprēķināt komisijas maksu. Šajā gadījumā, kad pasūtītājs ir apstiprinājis, ka pasūtījums ir izpildīts, GetaPro ieturēs vidējo komisijas maksas vērtību 50 EUR ( neatkarīgi no reālās pakalpojuma summas).


Kurā brīdī GetaPro ietur komisijas maksu?

Komisijas maksa tiek ieturēta, kad pasūtītājs ir apmaksājis rēķinu vai nākošajā dienā pēc datuma, kad pasūtītājam ir jāapmaksā rēķins (atkarībā no tā, kas notiks agrāk).


Vai var izrakstīt vairākus rēķinus par vienu pasūtījumu?

Jā, vienam pasūtījumam darba gaitā varat izrakstīt vairākus rēķinus. Rēķinu var izrakstīt jebkurā brīdī pēc izpildītāja iecelšanas pasūtījumā. Izpildītājs var pats sevi iecelt pasūtījumā un izrakstīt rēķinu.  


Vai varu mainīt rēķina detaļas?

Jā, izpildītājs var mainīt sekojošas rēķina detaļas: rēķina numerāciju; rēķina apmaksas datumu; pakalpojuma aprakstu; cenu. Izpildītājs var pievienot (vai dzēst) laukus, lai norādītu sniedzamo pakalpojumu detaļas to cenu un daudzumu (piemēram, stundas).


Man ir jautājumi, ar ko varu sazināties?

Rakstiet mums uz contact@getapro.lv

Atpakaļ