Loading...

Kādu komisijas maksu ņem GetaPro

GetaPro no izpildītāja ietur komisijas maksu par reāli saņemtu pasūtījumu vai par kontaktu apmaiņu ar klientu. Veids un komisijas apjoms tiks skaidri norādīts pasūtījuma lapas piedāvājuma iesniegšanas formā. Komisijas maksas apjoms ir atkarīgs no pakalpojuma veida, darba apjoma un izpildes termiņiem.

Katram izpildītājam, kurš ir ieguvis “Pārbaudīts izpildītājs” statusu, mēs dāvinām 10,00€ bonusu. Izpildītāji varēs notestēt, kā strādā maksas pakalpojums, neieguldot savus personīgos līdzekļus.

Pakalpojumi un komisijas maksas veidi

  • Komisija netiek aprēķināta par sekojošiem pakalpojuma veidiem: Skaistums un veselība, Transportlīdzekļu remonts.
  • Komisijas maksa par kontaktu apmaiņu ar pasūtītāju tiek ieturēta par sekojošiem pakalpojuma veidiem: Sadzīves remonts, Sadzīves pakalpojumi, Piegādes un pārvadājumi, Elektrotehnikas remonts. Komisijas maksa svārstās no 0,49€ līdz 4,99€.
  • Komisijas maksa par saņemtu pasūtījumu tiek piemērota visiem pārējiem pakalpojuma veidiem un svārstās no 1€ līdz 50€.

Komisijas maksas apmaksu var veikt divos veidos:

  • Ar virtuālā maka palīdzību. Lai to izdarītu, pirms sava piedāvājuma nosūtīšanas uz pasūtījumu, virtuālajā naudas makā ir jābūt pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu komisijas maksu par izvēlēto pasūtījumu. Ja naudas līdzekļu nepietiek, nepieciešams papildināt virtuālo naudas maku, veicot priekšapmaksu. Ja esat saņēmis pasūtītāja kontaktinformāciju vai pasūtījumu, komisijas maksa tiks atskaitīta no virtuālā naudas maka. Ja Jūs neesat saņēmis pasūtītāja kontaktinformāciju vai pasūtījumu, tad Jūs varat izmantot virtuālā naudas maka līdzekļus, lai iesniegtu savus piedāvājumus uz citiem pasūtījumiem.

  • Ar maksājumu kartes palīdzību, kas ir piesaistīta Jūsu profilam. Lai to izdarītu, pirms sava piedāvājuma nosūtīšanas uz pasūtījumu ir jāpiesaista maksājumu karte profilam. Ja esat saņēmis pasūtītāja kontaktinformāciju vai pasūtījumu, komisijas maksa tiks automātiski norakstīta no Jūsu maksājumu kartes.

Kā tiek norakstīta komisijas maksa?

Pie kontaktinformācijas apmaiņas ar pasūtītaju vai pie pasūtījuma saņemšanas, komisijas maksa tiek norakstīta pēc sekojoša algoritma:

  • Jūs izmantojat virtuālo naudas maku. Komisijas maksa tiks norakstīta no Jūsu bonusa konta, gadījumā, ja būs nepietiekoši daudz līdzekļu, atlikums tiks norakstīts no virtuālā naudas maka. Ja virtuālajā naudas makā ir nepietiekoši daudz naudas līdzekļu, Jūs ejat kredītā (Jūsu virtuālā naudas maka bilance būs negatīva). Jums būs jādzēš negatīvā bilance 2 nedēļu laikā.
  • Jūs izmantojat maksājumu karti, kas ir piesasitīta Jūsu profilam. Komisijas maksa pirmajā solī tiek norakstīta no Jūsu bilances (bonuss + virtuālais naudas maks). Ja bilancē ir nepietiekami daudz naudas līdzekļu, tad atlikums tiks norakstīts no maksājumu kartes. Komisijas maksa, kura ir mazāka par 5€ netiek norakstīta automātiski, bet gan uzkrājas bilancē kredīta veidā. Uzkrātais kredīts 5€ un vairāk tiek norakstīti no piesaistītās maksājumu kartes. Ja maksājumu kartē būs nepietiekami naudas līdzekļu, lai tiktu apmaksāts kredīts, tad Jūs nevarēsiet nosūtīt jaunus piedāvājumus pasūtītājiem. Jums būs jādzēš negatīvā bilance 2 nedēļu laikā.

 

Atpakaļ